ShadeØS1 TABLE LAMP BRASS+WHITE

Ilość
2 415,11 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

ØS1 opiera się na podstawowej filozofii: Zapewnij użytkownikowi możliwość stworzenia oświetlenia, którego potrzebuje - niezależnie od tego, czy jest to oświetlenie funkcjonalne, czy nastrojowe.

Z inteligentnę lampą ØS1 możesz dostosować intensywność światła, temperaturę, kierunek, kolor, a tym samym stworzyć spersonalizowane ustawienia, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i w zależności od zmian naturalnego światła w ciągu dnia.

Lampa została zaprojektowana przez wielokrotnie nagradzanego duńskiego projektanta Øivinda Alexandra Slaatto. Wspólpraca Shade i Slaatto to połączenie tradycji nordyckiego wzornictwa z najnowocześniejszą technologią, aby przekroczyć granice tego, co możemy zyskać dzięki oświetleniu wnętrz.

Dlatego Shade Pendant ØS1 to nie tylko przedmiot designerski. Zawiera wysokiej jakości białe, regulowane górne i dolne diody LED, zapewniające 2700-5600 kelwinów, a także pełne spektrum RGB w środkowej strefie światła. Wszystkie trzy strefy oświetlenia można regulować indywidualnie. Ponadto lampa zapewnia do 1000 lumenów i osiąga 95 według wskaźnika oddawania barw (CRI).

Shade
OS1 53212
1 Przedmiot

Opis

Kolor
biały, mosiężny
Styl
Nowoczesny
Styl
Skandynawski
Styl
Minimalistyczny

Specyficzne kody

3 innych produktów w tej samej kategorii: